Aktualnie przeglądane:

Papcie na prezent

Wiele osób zastanawia się jaki prezent będzie najlepszy dla bliskiej osoby. Nie zawsze wiadomo czy kupić coś funkcjonalnego, czy ozdobnego do postawienia na kominku, stoliku, w kuchni. Sklep internetowy Feltiness.pl stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując w swojej ofercie bogaty wybór papci na prezent w naprawdę dobrych cenach. Kapcie do pochodzenia po domu są wykonane z filcu (100% wełna owcza), który ma wiele charakterystycznych dla siebie cech. Kapcie filcowe idealnie sprawdzają się zarówno podczas ciepłych, jak i chłodnych dni, nie niszczą się po krótkim czasie użytkowania, nie rysują delikatnych powierzchni (panele), układają się do stopy oraz utrzymują ją na miejscu.

Jakie paputy wybrać na prezent?

Przy zakupie paputów, każda para jest ręcznie zawijana w papier i opakowywana finalnie w specjalne pudełko. Dzięki temu nie trzeba dodatkowo ozdabiać opakowania, aby wręczyć go bliskiej Ci osobie. Firma zadbała o osoby, które chcą zakupić kapcie niemieszkające w Poznaniu, dlatego przez całą dobę można zamówić je niezależnie od miejsca zamieszkania w Polsce. Realizacja zlecenia jest szybka, dzięki możliwości wybrania kuriera lub Paczkomatu.

Papcie wełniane z filcu

Jeśli chcesz wręczyć swojemu chłopakowi, mamie, tacie, bratu czy każdej innej osobie oryginalny i funkcjonalny prezent, to papcie z filcu będą z pewnością strzałem w dziesiątkę. Ręcznie robione kapcie z filcu okazują się świetną niespodzianką niezależnie od wieku osoby obdarowanej. Wełniane pantofle do chodzenia po domu są w naprawdę konkurencyjnej cenie, dzięki czemu można zakupić je dla każdego domownika.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań